Assistent Supply Chain Manager

Stuur de dagelijkse supply-chainoperatie aan en ontwikkel jezelf binnen enkele jaren richting een brede Supply Chain Management-rol.

  • Food
  • 4500 - 5500
  • HBO
  • 40 uur
  • Ospel

Jouw taken

Als Assistent Supply Chain Manager ben je de operationele rechterhand van de Supply Chain Manager. Je houdt overzicht over transport, expeditie en warehousing en zorgt dat de dagelijkse operatie beheerst en volgens planning verloopt. Daarbij stuur je niet alleen op oplossingen, maar vooral op eigenaarschap en structurele verbetering. Dit is geen klassieke assistentfunctie. Je krijgt eigen verantwoordelijkheid voor de dagelijkse operatie en de ruimte om je verder te ontwikkelen als manager.

Dagelijks aansturen en coördineren van transport, expeditie en warehousing, met 4 directe en circa 20 indirecte medewerkers.

Bewaken van planning, capaciteit, voorraad, bezetting en goederenstromen en zelfstandig bijsturen bij operationele afwijkingen.

Coachen van medewerkers, stellen van prioriteiten en stimuleren dat beslissingen op het juiste niveau worden genomen.

Werken met KPI’s en managementinformatie om prestaties, knelpunten en verbetermogelijkheden inzichtelijk te maken.

Initiëren van structurele verbeteringen op het gebied van processen, samenwerking, systemen, data en digitalisering.

Solliciteren

Verwijder CV

Sjors Göbbels

Senior Consultant Food & Agrotechniek / Partner

Wat neem je mee?

Je houdt overzicht wanneer meerdere zaken tegelijk spelen en durft binnen duidelijke kaders beslissingen te nemen. Je bent praktisch wanneer dat nodig is, maar voorkomt dat je ieder operationeel probleem zelf oplost. Je hebt de ambitie om je verder te ontwikkelen als leidinggevende binnen Supply Chain.

HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur richting Supply Chain, Logistiek, Bedrijfskunde of Operations.

Circa 3 tot 7 jaar relevante ervaring binnen supply chain, logistiek, productie of operations.

Ervaring met transport, planning, warehousing of expeditie en bij voorkeur een eerste stap in leidinggeven of coördineren.

Sterk analytisch en organisatorisch vermogen, gecombineerd met besluitvaardigheid en duidelijke communicatie.

Affiniteit met systemen, data en digitalisering; ervaring met bijvoorbeeld Dynamics NAV, TMS, Excel of Power BI is een pré.

Over het bedrijf

Global Food Group heeft een vooraanstaande marktpositie in Europa voor vloeibare en droge eiproducten. Global Food Group beheerst de volledige productieketen van eendagskuiken tot eiproduct, heeft een positieve naam in de markt en is financieel gezond. Je komt te werken in Ospel (Limburg) in een leuk en hecht team waarin we streven naar een hoog kwaliteits- en efficiency niveau.

De werving & selectie voor deze vacature is exclusief uitbesteed aan Green People Recruitment.

Het aanbod

Een bruto maandsalaris van circa €5.000, afhankelijk van kennis en ervaring.

Een functie met veel eigen verantwoordelijkheid en beslissingsruimte binnen de dagelijkse operatie.

Directe invloed op de verdere professionalisering van transport, expeditie en warehousing.

Ruimte om je te ontwikkelen op het gebied van leiderschap, KPI-management, procesverbetering, digitalisering en bredere supply-chainvraagstukken.

Een concreet ontwikkelperspectief richting Supply Chain Manager binnen enkele jaren.

Assistent Supply Chain Manager

  • 4500 - 5500
  • HBO
  • 40 uur
  • Ospel